سبد خرید دوره

معرفی بهترین اساتید گل آرایی جهان

 • Luren Sellen

لورن سلن یکی از هنرمندان گل آرایی در تورنتو است. لورن سلن از همان اوایل زندگی خود علاقه بسیار شدید به گل و گیاهان پیدا کرده است. آثار هنری سلن در اینستاگرام مخاطبان بسیاری پیدا کرده است. لورن سلن بیشتر کارهای خود را هم چنان در تورنتو به نمایش می گدارد. اما با این حال استودیوهایی را هم در کالیفرنیا برای نمایش آثار خود ایجاد کرده است.

 •        Victoria Ahn

ویکتوریا طراحی های چشم انگیزی را در شهر نیویورک و اطراف آن ارائه داده است. ویکتوریا علاوه بر داشتن استعداد در گل آرایی دارای هنر رقص باله است. ویکتوریا دارای سبکی تطبیق پذیر است که همه سبک ها را در هنر خود تلفیق می کند. پس شما در کارهای ویکتوریا بسیاری از رنگ ها با مدل ها و طراحی های مختلف را در یک کار مشاهده خواهید کرد.

 •        Ariella Chezar

آریلا چذار نویسنده کتاب های گل برای میز است. او یک طراح گل برتر است که کارهایش در کارگاه شخصی او به نمایش گذاشته شده است هم چنین کارهای آریلا چذار در جلد بسیاری از صفحات مجلات معروف و محبوب استفاده شده است. آریلا کار خود را در منطقه خلیج آغاز کرد او از گل های رز باغبانی و میوه های شاخه ای برای سبک خود استفاده کرد. مدتی بعد آریلا وارد نیویورک شد و در همان زمان به نوشتن کتاب خود پرداخت که مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفت.

در همان زمان کتاب او مورد توجه مجلات زیادی قرار گرفت. آن زمان گل های نیویورک دارای تنوع هنری زیادی نبودند و تنها به گل های باغ محدود میشدند. آریلا امروز دارای یک مزرعه گل است و در تمامی کارگاه های آموزشی تدریس می کند. یکی از کارهای آریلا طراحی برای کاخ سفید است. در پاییز سال 2017 آریلا به عنوان مدیر هنری و استاد برتر گلفروش ها به به نیویورک رفت.

 •        Ingrid Carozzi

اینگرید کاروزی دارای یک گلفروشی بسیار پرطرفدار در شهر نیویورک است. اینگرید دارای یک استودیوی تحسین شده در بروکلین است. در سال 2015 تقدیری بی نظیر از اینگرید به عنوان بهترین گلفروش گلزار نیویورک شناخته شد. نام او در مجلات مختلفی ثبت شد.

 •        Shane Connolly

شین متولد  ایرلند شمالی است، او از همان ابتدا علاقه شدیدی به باغبانی و گل و گیاهان داشته است. او طی مدت زمانی با طراح بزرگ گل آرایی مایکل گولدینگ ملاقات داشته است. از همان زمان هم علاقه او به هنر گل آرایی بسیار شدت یافت. شین با کمک و راهنمایی مایکل توانست آموزش هایی را در سبک های مختلف گل آرایی ببیند و سپس او در سال 1989 کار خود را آغاز کرد. شین همیشه ایده های ارگانیک ئ جذابی برای طرح های خود داشته است.

شین به شدت طرفدار گل های بریتانیایی و فصلی است. کارهای بین المللی شین باعث شده است تا او به همه جای اروپا راه پیدا کند. شین توانسته است بسیاری از مکان های مهتبر را در سراسر دنیا تزیین کند. شین در کنار گل آرایی بسیاری از شرکت های معتبر دنیا، گل آرایی موزه ویکتوریا و آلبرت لندن و آکادمی سلطنتی هنر را از باارزش ترین کارهای خود می داند. شین از تغییر و تنوع و سبک های خاص خودش در این مکان ها لذت می برد.

 •        Claudia Hanlin

کلودیا هانلین یک نوجوان و ایده پرداز هنری است که کتابخانه عروسی را در سال 2000 تاسیس کرده است. کلودیا توانست یک فروشگاهی ایجاد کند که در آن افرادی را هم استخدام کند. در این موسسه کلودیا توانست برنامه ریزی هایی را برای عروسی زوجین ایجاد کند. او در این سال ها توانسته است برنامه ریزی های بخصوص و جذابی را برای مراسمات مختلف در نیویورک انجام دهد.

 •        Hattie Molloy

هتی مولوی دارای کارهای بسیار عجیب و غریب در عین حال کنترل شده است. او در سال 2017 فروشگاه ملبورن را افتتاح کرد و از آن پس توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. کارهای هتی مولوی به ندرت در دیگر گلفروشی ها دیده می شود.

 •        Kristin Banta

کریستین یکی از بهترین طراحان گل در لس آنجلس است. او مراسمات عروسی بسیاری را تزیین کرده است و برای حرفه خود زحمات زیادی کشیده است. مراسم عروسی بسیاری از افراد معروف توسط کریستین انجام شده است.

 •        Sullivan Owen

سالیوان در هنرهای های زیبا درکالج تحصیل کرده است. کار خود را در طراحی فضاهای فروشگاهی برای شرکت‌های مد آغاز کرده است. سالیوان در نیویورک زیر نظر بهترین اساتید گل آرایی دانش آموخته است. طرح های بی نظیر سالیانس نشاندهنده ذهن خلاق و ایده پردازی های بی نظیر او در هنر گل آرایی است. بسیاری از نشریات از کارهای سالیوان به عنوان بهترین ایده پرداز نشان داده شده است.

 •        Lewis Miller

لوئیس در میان مزارع باغ های زیتون، گل مینا، مزارع بادام و هلو و نخود فرنگی شیرین و …. در کالیفرنیا بزرگ شده است. او در 18 سالگی بع سیاتل نقل مکان کرد و در همان جا طراحی منظره و باغبانی را آموخت. پس از 7 سال تلاش برای یادگیری طراحی گل در سال 2000 به نیویرک رفت. لوئیس علاقه شدیدی به طراحی گل بر روی دیوارها داشته است. او توانست سبک تاریخی و مدرن را در طراحی های خود بگنجاند.

 •        Andrew Parravano

اندرو در مدت زمانی طراح لباس عروس بوده است اما بعد از مدت زمانی یک مغازه در میدوست افتتاح کرده است. اندرو به دلیل ظرافت کاری اش در سبک گل آرایی شناخته شده است. باغ اندرو از شرکت های معتبر اندرو است که به دلیل ظرافت کاری و طرح های بی نظیرش مورد استقبال افراد قرار گرفته است.

از سال 2009 تا امروز اندرو توانسته است بهترین طرح ها را برای لباس عروس و هم چنین گل آرایی مراسمات عروسی داشته باشد. مشتریان بیان می کنند که تا به حال فروشگاه جذاب و بی نظیری را نظیر فروشگاه باغ اندور ندیده اند. در این فروشگاه بهترین گل ها با رنگ های بسیار متفاوت و جذاب برای مشتریان وجود دارد.

 •        Jan Artsen

جان آرتسن یک فلوریست حرفه ای در کشور هلند است و در سال 1970 کار خود را با گل و گیاهان و میوه ها آغاز کرده است. کار جان آرتسن بسیار هیجان انگیز و خیره کننده است به طوری تمامی نگاه ها را به اثرات هنری خود جلب می کند. به گفته جان آرتسن هنر گل آرایی هم مانند تمامی هنرهای دیگر نیازمند تجربه در ایده پردازی است تا موفقیت بدست بیاید.

 •        Neill Strain

او یکی از بزرگترین و بهترین طراحان در کشور انگلستان است. طراحی بسیار حرفه ای او در بسیاری از وبلاگ های معروف و محبوب طراحی گل آورده شده است. او در بسیاری از باغ های باشکوه و مراسمات عروسی بزرگشرکت می کند و کار طراحی آن مکان ها را بر عهده می گیرد.

 •        Nicu Bocancea

نیکو بوکانسو متولد سال 1997 است. خانه گل فروشی های IRIS توسط پدر نیکو بوکانسو در سال 1970 به عنوان یک شغل تاسیس گردید. IRIS حدود بیست سال بعد به عنوان یک مارک تجاری شناخته شد. نیکو و  برادرش کاسمین هنر گل آرایی را آموختند و به هدف هنری و تجاری مشترکی رسیده اند. در حال حاضر بیش از 100 نفر از افراد با استعداد در IRIS مشغول کار هستند. نیکو بوکانسو در مسابقات گلفروشی متعددی توانسته است، رتبه یک را دریافت کند. این موضوع نشان از تلاش و علاقه او به هنر گل آرایی است. نیکو احساسات خود را در کارهایش دخیل می کند. شعار همیشگی نیکو این است که: همه چیز را از هیچ چیز بساز.

 •        Gregor Lersch

این طراح گل آلمانی در بین بسیاری از دوستداران گل و گیاه طرفداران زیادی دارد. گل های مارجینپار از اثرات هنری گریگور است. شهرت جهانی گریگور تنها بخاطر نام او نیست بلکه هدف او است که باعث شده است نامش در میان مردم به خوبی یاد شود. گریگور دارای برنامه های روشنی در مورد اشتراک گذاری دانش گلها و طرح های آنها در میان طراحان دارد. او از همان ابتدا در میان گلها بزرگ شده است و در مسابقات زیادی در این حوزه شرکت کرده است.

او در سال 1978 در جام ملت های اروپا مقام قهرمانی را کسب کرد و از آن همان زمان هم به این نتیجه رسید که باید دانش خود را با دیگر افراد تقسیم کند. او آموزش طراحی گل را از ابتدا آغاز کرد. گریگور معتقد است طراحی با گل از طبیعی ترین کارها در جهان است. او در کلاس های خود سعی دارد به آموزش مواردی بپردازد که هنرجویان هرگز آن را تجربه نکرده اند. به گفته گریگور باید علاقه به کار به دور از تفاوت فرهنگی در همه هنرجویان وجود داشته باشد.

 •        Francoise Weeks

فرانسوا ویکس در بلژیک متولد شده و تجارت خود را در سال 1996 آغاز کرده است. او کار خود را با احترام بسیار زیاد به گل و طبیعت آغاز کرده و توانسته طرفداران زیادی هم پیدا کند. استودیوی فرانسوا در پورتلند اورگان واقع شده است. فرانسوا هنرجویان را با ساختار و مکانیک گل ها آشنا می کند. او به هنرجویان فرصت می‌دهد تا بتوانند همه چیزهایی که در عمق طبیعت وجود دارد، کشف کنند و در واقع از طبیعت برای کارهای خود الهام بگیرند. نوآوری و عشق به تدریس فرانسوا باعث شده است تا در بسیاری از استودیوها و گلفروشی های ایالت متحده، همایش ها و کنفرانس ها مورد توجه همگان قرار بگیرد. او در کشورهایی هم چون استرالیا، انگلیس، سوئد، فرانسه، چین و .. تدریس می کند. در سال 2019 از فرانسوا برای شرکت در رویداد بین المللی گل در بلژیک دعوت به عمل آمد.

 •        Tulipina

تولیپینا دارای یک استودیوی گل معروف در سطح بین المللی است. او تجارب اختصاصی گل آرایی در مراسمات عروسی فوق لوکس انجام می دهد. او به‌طور مستقر در نیویورک است. اما دارای بیشتر از 50کادر هنری در سراسر جهان است که زیرنظر خودش آموزش دیده‌اند. از استودیوی توپولینا به طور مدارم در مجلات مطرح جهان سخن گفته می شود و را به عنوان بهترین گلفروشی برگزار کننده مجالس عروسی معرفی می کنند.

 •        Araik Galstyan

او یک طراح گل روسی است که خانه طراحی گل را بنیان گذاری کرده است. هم چنین او بنیان گذار مدیر مدرسه بین المللی Araik Galstyan Moscow و بنیان گذار مجله گلهای جهان است. برنده جایزه بسیاری از مسابقات گل در کشورهای مختلف شده است. او تنها گل فروش جهان است که موفق شده است دو بار جایزه افتخاری Peoples choice را کسب کند. او در سال 2010 در مسابقات حرفه ای جهانی گل آرایی چین مقام اول را کسب کرده است. هم چنین قهرمانی گل های حرفه ای اروپا را در جمهوری چک در سال 2011 کسب کرده است. آرایک در سمینارهای مختلفی در سراسر جهان شرکت می کند و آنها را اداره می کند.

لیست سوابق او را در لیست بسیاری از مسابقات، همایش ها و شرکت های معتبر و … می توان در آورد. آرایک معمولا در بسیاری از مسابقات بین المللی گل فروشی جهانی به عنوان داور دعوت می شود. او در کلاس‌هایش به تکنیک‌های جدید و خلاقانه می پردازد و هنرجویان را دعوت به این ایده‌پردازی می کند. انعکاس زیبایی گلها در تمامی آثار آرایک قابل مشاهده است. آرایک سعی دارد آثار هنری عالی را برای بازارهای تجاری ایجاد کند. او به‌طور مداوم در تلاش است تا هماهنگی میان گلها ایجاد کند و افراد از دیدن گل آرایی‌های وی لذت ببرند. تا به امروز هم موفق شده است توجه افراد زیادی را به عنوان استاد هنر گل آرایی در جهان جلب کند.

 •        Stef Adriaenssens

طرح های بی نظیر استف معمولا به سبک هنر موزه های مدرن است. سبک کاری استف کمی هیجان انگیز است او از سبک های کلاسیک و خطوط کاملا منظم الهام می گیرد. استف زمانی متوجه علاقه خود به هنر گل آرایی شد. در زمان کودکی به عنوان شاگرد در مغازه والدینش شروع به کار کرد. از همان ابتدا مسیر شغلی خود را پیدا کرد. او کار خود را با بسیاری از مجلات هنری گل آرایی شروع کرد و امروز توانست نام بهترین فلوریست جهان را از آن خود کند. استفا با تمرکز بر زمان می تواند زیبایی را خلق کند. او امروز کار دکوراسیون بسیاری از جشن ها را در چین و روسیه انجام می دهد. البته سمینارها و همایش هایی را هم در بلژیک و روسیه و چین برگزار می کند.

دیدگاه‌ها ۰